Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały dystrybutora
Powrót

Zwierzęta | Nowe polskie kino

Zapraszamy na pokaz rozgrywającego się w alpejskiej scenerii thrillera Grega Zglińskiego. Po projekcji spotkanie z reżyserem oraz operatorem - Piotrem Jaxą.
Data
WT   05 / 02 / 2019
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Zwierzęta, reż. Greg Zgliński, 2017, 94 minuty

„Ten posługujący się czarnym humorem thriller […] nawiązuje do Hitchcocka, Polańskiego i Lyncha, ale ma przy tym zbyt dużo szyku i samoświadomości, by określić go jedynie pastiszem” – pisał o najnowszym filmie Grega Zglińskiego amerykański Hollywood Reporter. Rozgrywające się w pięknej alpejskiej scenerii Zwierzęta to opowieść o małżeństwie, które wybiera się na urlop, by ratować podupadający związek. Jednak wypadek na górskiej drodze, rozpoczyna serię niepokojących, surrealistycznych zdarzeń.

Spotkanie

Po filmie spotkanie z reżyserem Gregiem Zglińskim oraz operatorem Piotrem Jaxą poprowadzi filmoznawca Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również