Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Bali odc. Miejskie safari, mat. promocyjne
Powrót

Zwierzęta | W małym kinie

Kolejna odsłona cyklu "W małym kinie" będzie poświęcona zwierzętom. Na dużym ekranie wystąpią m.in. niesamowita para detektywów czyli Hip-Hip i Hurra, ciekawski Żubr Pompik, a także Koziołek Matołek! Pokaz przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   04 / 10 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Hip-Hip&Hurra odc. U miśków na urodzinach

Hip-Hip i Hurra to polska, pełna humoru i komediowych zwrotów akcji historyjka, będąca parodią seriali detektywistycznych. Główni bohaterowie, hipopotam Hip-Hip i łasica Hurra, rozwiązują różne zagadki i zgłębiają przyrodnicze prawdy. Mali widzowie, przy okazji śledztw prowadzonych przez zabawną parę detektywów, dowiadują się, jak powstają chmury, wiatr, tęcza, skąd się biorą dzieci oraz poznają fakty z życia roślin i zwierząt.

Żubr Pompik odc. Dziki dzik

Gdzieś w głębinach wielkiej, dzikiej, zielonej puszczy mieszka żubr Pompik. W porównaniu z innymi żubrami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Nie nadaje się raczej do tradycyjnych zabaw w przepychanie rogami czy żubrzego berka. Za to jest najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego. Nie ma takiej leśnej tajemnicy, której Pompik by nie rozwiązał dzięki obserwacji, cierpliwości i zadawaniu mnóstwa pytań.

Dziwne przygody Koziołka Matołka odc. Przyjaciel zwierząt

Animowany serial opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem jego wyprawy jest Pacanów – miasto słynące z kowali, którzy umieją elegancko podkuwać kozy.

Bali odc. Miejskie safari

Serial animowany przedstawiający przygody małego pieska Bali. Główny bohater posiada swojego ulubionego pluszaka Kiku, oraz przyjaciół: liska Tito i suczkę Tamarę. W tym odcinku Bali dostał zadanie w szkole, aby fotografować zwierzęta. Wyrusza ze swoją przyjaciółką Tamarą i Tatą na poszukiwanie ciekawych zwierząt do parku.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

 undefined

 

Zobacz również